El Internado ''Laguna Negra''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

Честито, попаднахте в Интернат Черната Лагуна и вашето неочаквано приключение предстои.

have fun, hun..

xoxo - the admins
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» dark paradise;
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyПет Окт 24, 2014 6:58 pm by Elizabeth.

» Запазване на лик.
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyПет Окт 24, 2014 11:25 am by pain.

» please, moon, don't forget to fall dawn [[ella and Liberté.♥]]
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyЧет Окт 16, 2014 5:36 pm by ella.

» family is something precious // Liberté.♥ & Poul Roseeven
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyСря Окт 15, 2014 6:58 pm by Liberté.♥

» we all are a little broken. - alexander and liberté.♥
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyВто Окт 14, 2014 6:23 pm by Liberté.♥

» И тъй - накрая всичко си отива, неудържимо като късен вик. Остава само болката красива, след някакъв далече, вечен миг.
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyВто Окт 14, 2014 6:05 pm by Sage;

» 1 year ago i was too selfless to live. [[ Liberté.♥ & pluma de cristal]]
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyВто Окт 14, 2014 5:48 pm by Liberté.♥

» Беше любов от пръв поглед, от последен поглед, от вечен поглед.
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyВто Окт 14, 2014 4:50 pm by Sage;

» Търся си...
"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson EmptyПон Окт 13, 2014 6:06 pm by Liberté.♥

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Сря Юли 21, 2021 9:01 am

"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson

2 posters

Go down

"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson Empty "The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson

Писане by ella. Вто Окт 07, 2014 6:02 pm

"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson Tumblr_nc7xukxB3E1rdk1oto2_500

16 / student / sees the future / holland roden

Когато бях все още дете малка, баща ми застреля майка ми пред очите ми. Твърдеше, че тя е луда. Не съм сигурна доколко думите му бяха истина и дали тя, или по-скоро той беше лудият, но тази сцена се запечата в съзнанието ми, превърна се в кошмар, в причина за безсънните ми нощи. Аз никога не съм била дете, защото нямах детство; то беше изтръгнато от мен още в зародиш.


Изабела Кристофър Емерсън ✝
(1976-2002)


Затвориха го година по-късно. Не се интересуваха, че по този начин оставяха едно дете малко момиче сирак, при това едно дълбоко наранено и емоционално травматизирано малко момиче.
Моята Нини знаеше всичко за мен: от любовта ми към плюжения жираф без име до страстта ми към италианската музика и художествената литература, а аз дори не подозирах, че тя съществува. Майка ми никога не бе говорила за нея, никога не я бях чувала да разказва за родителите си, а моята Нини никога не спомена името ѝ през всичките години, които прекарах заедно с нея в Испания.


"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson Tumblr_ncrr334CKq1rztp39o6_250


Бях на пет, когато пристигнах във Валенсия. Топлият и влажен въздух караше белите ми дробове да се свиват болезнено при всяко вдишване, а ситни капчици пот избиха по челото ми и се спуснаха по гърба ми. Моята Нини ме посрещна и ме прегърна по онзи изпълнен с обожание начин, присъщ на испанците. Мургавата ѝ кожа караше моята да изглежда толкова бледа, че дори ми прилоша за момент. Гъстите ѝ коси ухаеха на лавандула и чаени листа. Говореше английски с акцент и почти нищо не ѝ се разбираше, но нямаше значение, тъй като година и половина по-късно едва успявах да си спомня елементарни думи като "здравей" и "благодаря", а речникът ми бе изпълнен с мелодични испански думи.
Мистерията постепенно започна да се разбулва с постъпването в интерната. Майка ми не познаваше моята Нини, защото тя никога не бе имала възможност да грижи за нея, както се грижеше за мен. Съпругът ѝ разбрал намеренията на своята съпруга и я напуснал, отвличайки единствената им дъщеря някъде из Америка. До денят, в който не останах сирак, все пак моята Нини не съществуваше в родословното ни дърво. Двадесет и четири години по-късно моята Нини успя! Изпълни съкровената си мечта детето ѝ да бъде обучавано от най-добрите учители на най-доброто място в цяла Испания. Иска ми се да имах начин да ѝ разкажа колко фатална грешка е направила, но моята Нини вече не е сред живите. Дори не успях да ѝ кажа едно последно сбогом, тъй като изглежда единственото спасение от това място е смъртта.
ella.
ella.
Student
Student

Брой мнения : 83
Join date : 06.10.2014

Върнете се в началото Go down

"The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson Empty Re: "The marks humans leave are too often scars." / Ellia A. Emerson

Писане by Liberté.♥ Вто Окт 07, 2014 6:06 pm

Добре дошла ^^
Liberté.♥
Liberté.♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 162
Join date : 03.10.2014

https://laguna-negra-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите