El Internado ''Laguna Negra''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

Честито, попаднахте в Интернат Черната Лагуна и вашето неочаквано приключение предстои.

have fun, hun..

xoxo - the admins
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» dark paradise;
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyПет Окт 24, 2014 6:58 pm by Elizabeth.

» Запазване на лик.
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyПет Окт 24, 2014 11:25 am by pain.

» please, moon, don't forget to fall dawn [[ella and Liberté.♥]]
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyЧет Окт 16, 2014 5:36 pm by ella.

» family is something precious // Liberté.♥ & Poul Roseeven
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyСря Окт 15, 2014 6:58 pm by Liberté.♥

» we all are a little broken. - alexander and liberté.♥
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyВто Окт 14, 2014 6:23 pm by Liberté.♥

» И тъй - накрая всичко си отива, неудържимо като късен вик. Остава само болката красива, след някакъв далече, вечен миг.
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyВто Окт 14, 2014 6:05 pm by Sage;

» 1 year ago i was too selfless to live. [[ Liberté.♥ & pluma de cristal]]
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyВто Окт 14, 2014 5:48 pm by Liberté.♥

» Беше любов от пръв поглед, от последен поглед, от вечен поглед.
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyВто Окт 14, 2014 4:50 pm by Sage;

» Търся си...
Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven EmptyПон Окт 13, 2014 6:06 pm by Liberté.♥

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Сря Юли 21, 2021 9:01 am

Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven

2 posters

Go down

Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven Empty Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven

Писане by Poul Roseeven Сря Окт 08, 2014 1:54 pm



| Poul Roseeven | 27 | Teacher - Latin |
FC: Wentworth Miller


- Роузивън! Къде беше? - плътен мъжки глас, се извиси в кабинета.
- Успах се, сър. - един ленив глас отговори на въпроса.
- За пети път тази седмица се успиваш. Да не броим и случаите, в които изобщо липсваше на работа. - възрастният мъж седящ зад бюрото се изправи и посочи с пръст младия мъж пред себе си.
В погледът на възрастният човек се четеше ясно гневът, които изпитваше в този момент. Беше му писнало от номерата на г-н Роузивън до такава степен, че това сега щеше да е последният разговор между двамата.
- Уверявам ви, че не правя това нарочно, г-н директор. - отново със същият ленив глас Пол отвърна на господина пред себе си.
- Така ли? - ако можеше щяха вените на възрастният мъж да запулсират в този момент върху лицето му като от някоя анимация.
На Пол дори не му пукаше какви му ги говореше директора в този момент. Едвам бе станал, че да се домъкне до работа, само и само да му се карат, за това какво бил сгрешил. Е, според него самият нищо не бе направил, което да е толкова вредно. Да пропусне часовете си, нормално. Понякога на учителите се налага да отсъстват. Да се успи - нормално след като вечерта е прекалил с пиенето. Но нали преподава предмета си, не е бил ученици или да им се кара, че чак да вика или да ги тормози. Просто за тези дребни неща да му се заяждат си е наистина шега за Роузивън.
- Разбира се, г-н директор. Снощи бях на купон по случай рожденият ден на един приятел и прекалих с пиенето. За това се успах днес.
- И предните пъти бе на купон, Роузивън! Това оправдание, не минава вече.
- Не се оправдавам, казвам ви истината. - младият мъж се бе облегнал съвсем спокойно и небережно на стола си от самото начало на  разговора.          
- А какво ще кажеш за това, че предната седмица си се опитал да свалиш г-ца Дейл и то в училище, на работа? - възрастният директор искаше усилено да накара Пол да се ядоса, но той си оставаше все така спокоен и незаинтересован от този въпрос.
- Какво? Забранено ли е? - Пол протегна лявата си ръка, след което я сложи зад врата си. - E, но и на нея ѝ хареса това, г-н директор. Защото на мен нищо не ми каза тогава. - на лицето на Роузивън се изписа лека усмивка, а той се чувстваше дори по-спокоен от очакваното. - Явно имаме доносник. - усмивката му се разшири дори още повече.
Директорът на училището се вглежда в младия мъж, нервите му не издържаха вече и ръката, с която сочеше все още мъжа се раздвижи яростно, а думите на възрастният мъж бяаха очакваните.
- Уволнен си Роузивън! От сега нататък не си вече учител в това училище. А надали някъде другаде ще те вземат. Ще се постарая за това. А сега се махай!
Ако с това този мъж си мислеше, че е уплашил Пол или го е стресирал, много се лъжеше. Дори направи услуга на Роузивън, защото и без това той искаше да напусне тази работа от много отдавна. Имаше си друга страст и да преподава история на хлапаци в началното, просто му бе писнало. Пол се изправи усмихна се на директора, кимна с глава и излезе от кабинета му.
*******
> На скоро е започнал работата в интерната като учител по латински;
> От представително семейство е;
> Има по-малка сестра, която учи в интерната;
> Обича безгрижието, но става ли дума за семейството му или приятелите става различен човек;





Poul Roseeven
Poul Roseeven
Teacher
Teacher

Брой мнения : 16
Join date : 07.10.2014

Върнете се в началото Go down

Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven Empty Re: Tell Me Something I Don't Know || Poul Roseeven

Писане by Liberté.♥ Сря Окт 08, 2014 2:20 pm

Добре дошъл ^^
Liberté.♥
Liberté.♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 162
Join date : 03.10.2014

https://laguna-negra-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите