El Internado ''Laguna Negra''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

Честито, попаднахте в Интернат Черната Лагуна и вашето неочаквано приключение предстои.

have fun, hun..

xoxo - the admins
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» dark paradise;
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyПет Окт 24, 2014 6:58 pm by Elizabeth.

» Запазване на лик.
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyПет Окт 24, 2014 11:25 am by pain.

» please, moon, don't forget to fall dawn [[ella and Liberté.♥]]
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyЧет Окт 16, 2014 5:36 pm by ella.

» family is something precious // Liberté.♥ & Poul Roseeven
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyСря Окт 15, 2014 6:58 pm by Liberté.♥

» we all are a little broken. - alexander and liberté.♥
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyВто Окт 14, 2014 6:23 pm by Liberté.♥

» И тъй - накрая всичко си отива, неудържимо като късен вик. Остава само болката красива, след някакъв далече, вечен миг.
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyВто Окт 14, 2014 6:05 pm by Sage;

» 1 year ago i was too selfless to live. [[ Liberté.♥ & pluma de cristal]]
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyВто Окт 14, 2014 5:48 pm by Liberté.♥

» Беше любов от пръв поглед, от последен поглед, от вечен поглед.
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyВто Окт 14, 2014 4:50 pm by Sage;

» Търся си...
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. EmptyПон Окт 13, 2014 6:06 pm by Liberté.♥

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Сря Юли 21, 2021 9:01 am

monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win.

2 posters

Go down

monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. Empty monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win.

Писане by .alaska. Сря Окт 08, 2014 3:38 pm

Мрак. Тишина. Писък
Отново имах един от онези моменти, в които не знаех къде съм и какво прави. Всички ми казваха, че когато изпадна в такова състояние просто трябва да се сетя, че това не е истина. Че е просто една илюзия плод на болното ми подсъзнание. Звучи толкова просто, но изобщо не беше. Колкото и пъти да казвах "това не е истина", нещата изглеждаха по-лоши. Сега отново си го повтарях. Виждах, как навсякъде около мен мракът става все по-обширен, като гигантска черна дупка, която скоро щеше да ме засмуче. И това не беше всичко, колкото по-мрачно ставаше толкова повече усещах как някой ме наблюдава и се приближава до мен. Можех да го почувствам. Беше толкова реалистично..."повтаряй си, че е лъжа, Али...и ще изчезне", тези думи на доктора ми не спираха да ехтят в главата ми, но колкото и да си ги повтарях, бяха безполезни. Та, аз както си вървях изведнъж бях попаднала в този мрак и тишина. След няколко секунди видях образ на някакво странно създание, което по принцип трябваше да е призрак, но този път беше нещо наистина злокобно и страшно същество, което само повтаряше "не е приятно когато си играят с теб нали, миличка?" и замахна към мен с нещо приличащо на огромен сатър. Аз затворих очи и изпищях. Мислех си, че това е краят и ще бъда нарязана на хиляди парченца, но... нищо. Отворих очи и видях, че създанието го нямаше, а аз бях на около педесетина метра, от мястото, където се намирах преди мракът да ме обхване. Почувствах някакво облекчение, че все още съм напълно здрава и че поне засега този ужас свърши.
Но нямаше смисъл да се задълбочавам върху такива философски разсъждения, важното беше че аз отново си бях в реалността. Моментът ми на радост беше прекъснат от думите "г-це добре ли сте?". Преди малко дори не бях забелязала, че около мен има някой. Може би защото погледът ми търсеше само някой труп или оръжие или нещо подобно. Но, това беше.. не можеше да бъде?! Или можеше. Да не би да бях попаднала от една халюцинация в друга? Но пък откъде съм измислила точно него.
-Ти истински ли си?
Това беше глупав въпрос, но се чувствах някак объркана. След като го видях, вече не бях толкова сигурна дали съм точно там, където трябваше да бъда. Изведнъж бях "ами ако е видял изпълнението ми от преди малко?! и по дяволите попих го дали е истински.. дори и преди да не ме е смятал за откачена, вече го правеше и то с пълно основание". А дори не бях показала на какво съм способна. Не бях направила нито едно от черните магии, които не знаех. Не бях проклела никой. Не бях извикала някой зъл дух, за да се позабавлява с някой човек. Не бях запалила никой. Не си бях играла със съзнанията на хората около мен. Но пък бях в моя странен и ужасен свят преди малко.
-Аз...хм.. съжалявам ако си видял онова преди малко
Изобщо не беше добре да акцентирам върху този момент, тогава защо изобщо го правех?! Така можеше дори и да не беше видял нищо, щеше да ме попита, какво толкова съм правила, че чак трябва да се извинявам за това. Май трябваше скоростно да сменя темата, въпреки че не исках да нарушавам тишината около нас с моите глупости. Беше толкова приятна. Не знаех дали да кажа нещо или просто да си мълча. Май това беше по-добрият вариант, защото от устата ми не излизаше нищо смислено
-Какво ви се е случило? Изглеждате ужасно?
Гласът на непознатият звучеше толкова загрижено, че чак ми се искаше наистина да му разкажа.
-Твърде дълга история
Той се усмихна и само ми направи знак да започна, а аз все едно само това чаках
Усмихнах се на думите му, но знаех, че нямаше никога да ги каже, ако знаеше какво бях направила онази нощ, ако знаеше че подлудих собствената си пияна майка и всичко останало. Сигурно веднага би избягал и би забравил за мен, което щеше да е напълно нормално и разбираемо. Вярно, че имах своите причина за действията си, но все така бяха някак лоши, въпреки че ми харесаха и бих ги повторила отново до последният детайл. Тихичък глас ми нашепна "бягай докато можеш, Али, нещо ми подсказва, че не трябва да стоиш повече... това няма да свърши добре за един от двама ви", но не исках. Нямаше изобщо да го слушам.
monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. Tumblr_nakokcZp4j1r6ss64o2_250monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. Tumblr_nakokcZp4j1r6ss64o3_250
♠ - alaska jane smith | 16 | student | sees ghosts | genius | has an imaginary friend called John Smith | love drawing | doesnt know her real parents | looks a lot like danielle campbell
memory number one:
Малкото момиченце  наблюдаваше през прозореца, как останалите деца от квартала си играят на улицата. Както винаги те бяха там, а то седеше затворено вкъщи и само гледаше от страни. Очите на русокосото момиченце бяха изпълнени с желание. Искаше поне един път и до стане като тях и най-вече да бъде там, при тях. Точно тогава жената, която се грижеше за нея, влезе в стаята. Момиченцето тръгна към нея, но още преди да беше стигнало, получи отговор на въпроса, който дори не беше задало.
-Какво искаш отново, Али? Да отидеш при тях ли? Колко пъти да ти казвам, че не можеш да си играеш с тях.
-Но защо?
-Защо ли? Защото те са нормални, а ти не си. Ти си просто една грешка на природата. Всеки път ли трябва да ти го напомням? Толкова ли си малоумна, че дори не можеш да го запомниш? Знам че си малка и руса, но това не е оправдание
-Но аз...
-Престани, няма смисъл, а и дори гласът ти ме дразни
-Не е честно, защо не ми даваш да отида там
-И защо ти е? Да не мислиш, че другите са толкова глупави, че да искат да станат приятели с теб. Не се заблуждавай, малката. Колкото по-рано осъзнаеш това, толкова по-добре за теб.  Никой не се сприятелява с изроди, набий си го един път за винаги в кухата глава. Виж дори родителите ти не те искат. Дори те те мразят, малката.
-Мразя те и искам да умреш!
Тези думи бяха последвани от толкова силен шамар, че момиченцето не само падна на земята, но почти се залепи за стената. Сълзите веднага потекоха по малкото и личице, но дори и това не беше достатъчно за онази жена.
-Искаш да умра, така ли, Али? Толкова ли си неблагодарна? Аз се грижа толкова добре за теб, а ти как се отнасяш с мен, но знаеш ли ти ще си първата, която ще го направи
Жената хвана момиченцето и го задърпа към една ужасно тъмна стая, пълна с най-различни вехтории, някои от които и свързани със свръхестествения свят. Това място приличаше на килер, само че не беше такова. Всъщност дори не можеше да се определи, какво точно е, защото имаше най-различни приложения
-Това ще ти се отрази добре, Али
-Не, недей, моля те. Обещавам че, повече няма да правя така
-Нуждаеш се от урок и сега ще си го получиш!
Жената тикна малкото момиченце там и дори не се впечатли от писъците на Аляска и молбите и да я пусне. А точно обратното. Дори на няколко пъти и се скара да спре, защото и пречела. Този случай беше първият, но не последният, в който малката Али се оказваше сама в тази прашна и тъмна стая, която една една се осветяваше от една премигваща лампа.
memory number two:
-Дойдох да те видя, Али
Мъжът, който се правеше, че се грижи за нея и който я отгледа, имаше спокоен глас и ведра усмивка, от която изобщо не можеше да се разбере, какво щеше да последва.
-Върви си. Не виждаш ли колко е късно!
-Защо винаги трябва да си толкова лоша... а и знаеш ли колко си сладка докато спиш
Ръката му се плъзна бавно по лицето и. Момичето се отдръпна, но и нямаше много много на къде да ходи при положение, че беше в леглото си.
-Разкарай се!
-Е, хайде, Али, престани да се правиш на недостъпна. Знаеш ли колко хубаво може да си изкараме тази вечер
-Какво по дяволите?! Съвсем си се побъркал. Просто се махни или ще викам.
-Викай колкото искаш, миличка, но наистина ли си мислиш, че някой ще дойде да ти помогне
И преди брюнетката да има възможност да отговори, каквото и да е било, мъжът и започна да я целува и да се отървава от жълтата и пижама. Опитите на момичето да се отърве бяха толкова неуспешни, че това го забавляваше все повече и повече.
-Не плачи. Обещавам ти, че това ще е най-хубавата вечер в целият ти живот.
Момичето се опита дори да използва някоя от силите си, но без резултат. А и това беше нормално при положение, че дори не можеше да ги използва правилно, а когато към това се добави и факта, че се мъчиш да се бориш с трениращ всекидневно върколак, това свеждаше шансовете за успех под всякакъв минимум.

Продължавах да си мълча. Не, не исках да разказвам нищо. Не искам да казвам нищо на непознатият, защото въпреки всичко не исках да му причиня нещо лошо. Може би днес бях настроена твърде положително към останалия свят, а тези моменти се случваха толкова рядко, че може би трябваше да си ги записвам в дневник, ако си видех такъв. Май трябваше да започна, защото с моя живот щеше да стане чудесен фантистичен-психо-трилър. Май трябваше наистина да го издам. 100% после щяха да направят филм за мен и да се прочуя още повече.
Погледнах непознатият и леко си усмихнах
-Личи си, че си добър човек, затова по-добре не се замесвай с мен. Сигурна съм, че има много хора, които държат на теб
-Аз...
Прекъснах го още в началото. Знаех какво ще ми каже. Всички казваха едно и също. Мислеха си, че бях поредното депресирано момиче с глупави тийнейджърски проблеми. Е, тук грешаха и то жестоко. Защото бях много повече от това.
-Знаеш ли, беше ми приятно, че поседя на тома забутано място с мен. Компанията ти беше приятна
Усмихнах му се и изчезнах в нощта, точно така и както се бях озовала тук.
.alaska.
.alaska.
Student
Student

Брой мнения : 2
Join date : 08.10.2014

Върнете се в началото Go down

monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win. Empty Re: monsters are real, and ghosts are real too. they live inside us, and sometimes, they win.

Писане by alexander; Сря Окт 08, 2014 3:45 pm

welcome ;3
alexander;
alexander;
IF THIS IS TO END IN FIRE THEN WE SHOULD ALL BURN TOGETHER.
IF THIS IS TO END IN FIRE THEN WE SHOULD ALL BURN TOGETHER.

Брой мнения : 65
Join date : 04.10.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите