El Internado ''Laguna Negra''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

Честито, попаднахте в Интернат Черната Лагуна и вашето неочаквано приключение предстои.

have fun, hun..

xoxo - the admins
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» dark paradise;
shit...bazhaev's boy is here EmptyПет Окт 24, 2014 6:58 pm by Elizabeth.

» Запазване на лик.
shit...bazhaev's boy is here EmptyПет Окт 24, 2014 11:25 am by pain.

» please, moon, don't forget to fall dawn [[ella and Liberté.♥]]
shit...bazhaev's boy is here EmptyЧет Окт 16, 2014 5:36 pm by ella.

» family is something precious // Liberté.♥ & Poul Roseeven
shit...bazhaev's boy is here EmptyСря Окт 15, 2014 6:58 pm by Liberté.♥

» we all are a little broken. - alexander and liberté.♥
shit...bazhaev's boy is here EmptyВто Окт 14, 2014 6:23 pm by Liberté.♥

» И тъй - накрая всичко си отива, неудържимо като късен вик. Остава само болката красива, след някакъв далече, вечен миг.
shit...bazhaev's boy is here EmptyВто Окт 14, 2014 6:05 pm by Sage;

» 1 year ago i was too selfless to live. [[ Liberté.♥ & pluma de cristal]]
shit...bazhaev's boy is here EmptyВто Окт 14, 2014 5:48 pm by Liberté.♥

» Беше любов от пръв поглед, от последен поглед, от вечен поглед.
shit...bazhaev's boy is here EmptyВто Окт 14, 2014 4:50 pm by Sage;

» Търся си...
shit...bazhaev's boy is here EmptyПон Окт 13, 2014 6:06 pm by Liberté.♥

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Сря Юли 21, 2021 9:01 am

shit...bazhaev's boy is here

2 posters

Go down

shit...bazhaev's boy is here Empty shit...bazhaev's boy is here

Писане by victor; Нед Окт 12, 2014 9:07 am



life sucks;
Когато бях на пет исках да стана полицай.Знаете,всичкия този адреналин и онези полицейски сериали,които постоянно дават по телевизията.Но колкото и глупаво да беше, това беше моята мечта.Растейки си играех с пистолети и постоянно стрелях по приятелите си, което обясняваше факта,че ме отбягваха.На тях ми омръзваше,но аз можех да си играя на полицай по цял ден.Веднъж дори арестувах котката на съседите,защото  използва дворът ни за котешка тоалетна.Госпожа Куин, или както я наричахме Вещичата Куин, прекара цяла седмица търсейки Пухчо, докато той беше на топло в мазето ни.Да, бях истински полицай.Пазех квартала.
Когато бях на десет се срещнах един колега.Търсеше баща ми.Знаете, побъбрихме си за работата.После ми даде да подържа пистолета му.Истински.Зареден  с истински патрони.Това беше най-страхотният момент в живота ми.Но колегата не беше много доволен, когато насочих пистолета срещу него.Взе го от ръцете ми и страхотният миг свърши.Все пак успях да се позабавлявам.Дадох му домашният ни телефон в случай,че се нуждае от помощ.Той се изсмя и ми даде работа, за която да се погрижа.Полицейски неща.Трябваше внимателно да следя дали съседите ни си косят тревата и изхвърлят боклука си разделно.Беше тежка работа.Да, бях истински полицай.Пазех квартала.
Когато бях на петнадесет  прекарвах по-голямата част от времето си играейки видео игри.Полицейски..естествено.Беше прекрасно да гониш лошите.Бях тийнейджър и вече не ми пукаше дали съседите си изхвърлят боклука или не.Веднъж, когато се прибирах от училище видях котката на Вещицата Куин качила се на едно дърво.Мяукаща и безпомощна.Още ли беше жива?Като забравих старите вежди и солидният белег от нокти,който ми беше оставила преди години, се притекох на помощ.Свалих я от дървото, борейки се с ноктите на Пухчо.Пич, искаш ли да те спасявам или не?Веднага щом стъпих на земята котката изхвърча от ръцете ми и ме остави с няколко драскотини по лицето.Но хубавото беше,че срещу мен седеше Елайза Куин, внучката на Вещицата Куин.За разлика от нея тя беше красива.Тогава тя ме целуна и ме обяви за герой.Не можех да се оплача.Тя имаше хубава конска опашка и големи гърди.Беше мои гадже една седмица, а след това ме заряза,защото не съм бил готин.Момичета.Прибрах се и включих играта.Там бях истински полицай.Пазех квартала.
Сега съм на осемнадесет.Зарязах мечтата да стана полицай, когато полицаите отново дойдоха и отведоха баща ми, осъдиха го и го вкараха в затвора.Толкова години мечтаех да стана полицай и дори не подозирах защо никога няма да се случи.Не виждах,че причината се крие под носа ми.Но това вече няма значение.Преди година ме пратиха в някакъв интернат, който е наистина далеч от дома ми.Майка ми казваше, че е за мое добро да съм извън страната докато всичко с баща ми приключи.Нещо в мен ви подсказва,че няма да приключи скоро.Сякаш на някой му пука,че съм тук.Но на хората определено им пука какво е направил баща ми.Всички знаят,че той е виновен.Късно го разбрах.Но знаех,че никога няма да съм истински полицай.Нямаше да пазя квартала.


Victor Bazhaev
18
Student
Healing Blood
Colton Haynes
starship ranger becky , @ atf
victor;
victor;
Student
Student

Брой мнения : 14
Join date : 11.10.2014

Върнете се в началото Go down

shit...bazhaev's boy is here Empty Re: shit...bazhaev's boy is here

Писане by Liberté.♥ Нед Окт 12, 2014 9:27 am

Добре дошъл и приятно прекарване efgf
Liberté.♥
Liberté.♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 162
Join date : 03.10.2014

https://laguna-negra-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите